До уваги юридичних осіб/ФОП

Львівська Асоціація Розвитку Туризму (ЛАРТ) – організація, яка з 2000 року пропагує м. Львів/область, як туристичний центр за кордоном та в Україні, оголошує переговірну процедуру – серед: фізичних осіб, юридичних осіб та ФОП на «Послуги зі збору та систематизації інформації для видань та веб-сторінки».

Оголошення про переговірну процедуру (збір і систематизація інформації)

Загальна мета проекту/заходу: створити привабливі туристичні маршрути для людей із вадами зору, а також для людей, які користуються інвалідними візками та розширити їхні можливості для вивчення унікальної культурної та архітектурної спадщини Львова та Перемишля.

Технічне завдання (згідно ст. 4.1.3 бюджету проекту) серед іншого передбачає:

знання законодавства України щодо дотримання прав осіб з інвалідністю, надання послуг зі збору інформації про архітектурні та культурно – історичні об'єкти, про які слід згадати у публікаціях Замовника, проведення фотосесій та надання якісних і творчих фотографій для поліграфічних видань і веб- сторінки, написання якісних і змістовних текстів в т.ч. послуги з копірайтингу (написання текстів для веб-сторінки) та ведення блогу на соціальній сторінці у Facebook/ЛАРТ, опрацювання оголошень про новини та інші інформаційні матеріали тощо.