До уваги юридичних осіб/ФОП

Львівська Асоціація Розвитку Туризму (ЛАРТ) – організація, яка з 2000 року пропагує м. Львів/область, як туристичний центр за кордоном та в Україні, оголошує переговірну процедуру – серед: фізичних осіб, юридичних осіб та ФОП на «Видання путівника».

оголошення про переговірну процедуру (видавництво путівника)

Основна мета видання путівника:
1. Спільне просування туристичних можливостей та культурної спадщини Львова та Перемишля. Спільне залучення туристів з інвалідністю до транскордонного регіону.
2. Переконати туристів з інвалідністю вийти з дому та подорожувати Львовом та Перемишлем, і зробити подорож для них максимально комфортною.

Структура:

Путівник повинен мати стиль туристично – промоційного видання. Це має бути спільний - двосторонній туристичний путівник про Львів та Перемишль. Путівник міститиме інформацію про пішохідні маршрути без перешкод у старій частині міст Львова та Перемишля (будівельні та архітектурні обмеження), характеристику доріг до певного об’єкта культури, бар'єри що перешкоджають туристичній діяльності в конкретних місцях, спеціальні поради для людей з інвалідністю: котрі пересуваються в кріслі колісному і осіб з порушеннями зору. Це має бути туристичне видання, яке буде спільно промоціювати культурно-історичну спадщину Львова та Перемишля. Для Перемишля це будуть загальновизнані культурно-історичні місця. Для Львова це будуть загальновизнані культурно-історичні місця, а також район Підзамче, про який повинні краще дізнатись туристи. Путівник має просувати туристичні маршрути не лише для туристів з інвалідністю, але й бути цікавим людям похилого віку, матерям з дітьми тощо.