До уваги юридичних осіб/ФОП

Львівська Асоціація Розвитку Туризму (ЛАРТ) – організація, яка з 2000 року пропагує м. Львів/область, як туристичний центр за кордоном та в Україні, оголошує переговірну процедуру – серед: фізичних осіб, юридичних осіб та ФОП на «Видання посібника».

оголошення про переговірну процедуру (видавництво посібника)

Основна мета видання посібника:
навчити екскурсоводів та опікунів осіб з інвалідністю, як найкраще представляти культурно-історичну спадщину для туристів з інвалідністю.

Структура:

Посібник повинен мати стиль методично-навчального видання. Це має бути спільне – двостороннє видання. Видання призначене для спеціалістів із розробки подорожей (туристичні екскурсоводи та гіди-перекладачі), які щодня працюють з туристами та розробляють туристичні програми. Посібник допоможе екскурсоводам з честю та гідністю представляти та промоціювати місцеву культуру та історію України та Польщі, прикордонного регіону та зокрема міст Львів та Перемишль. Посібник навчатиме екскурсоводів, опікунів людей з інвалідністю, як працювати з особами які мають різні види інвалідності.

Посібник повинен бути спеціально пристосований як до українського, так і до польського законодавства та ринків збуту. Посібник призначений для всіх зацікавлених сторін, які беруть участь у туристичному секторі на регіональному та місцевому рівні:
- національні агентства з управління туризмом: надасть їм корисну та практичну інформацію про те, як впровадити та розвинути доступність у всіх пов'язаних з туризмом напрямках.
- законодавці на національному та регіональному рівнях: відповідальні за впровадження національного та регіонального законодавства.
- державні, регіональні та місцеві органи влади: це адміністратори громадської інфраструктури, включаючи будівлі та об’єкти культури.