Андрій МАЦЕЛЮХ

Андрій Мацелюх працює у Львівській Асоціації Розвитку Туризму з моменту її створення. У 2000 р. прийнятий представниками Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку на посаду заступника виконавчого директора з зовнішньоекономічної діяльності. З 2005 р. - по т.ч. є виконавчим директором Львівської асоціації розвитку туризму та директором дочірнього підприємства ЛАРТ Туристично-Інформаційний Центр.

До 2000 р. вісім років працював у легкій промисловості менеджером виробництва та ведучим інженером зовнішньо – економічних зв’язків.

Освіта вища: Хмельницький Технологічний Інститут; Учасник програми Європейської Спільноти “TACIS” “Підвищення ефективності менеджменту”. В рамках програми “TACIS” навчався в Державній Академії Управління. м. Москва, Російська Федерація та в Lovanium International Management Center, м. Льовен, Бельгія. Проходив бізнес стажування в ряді країн Західної Європи.

Володіє польською, німецькою, англійською, російською мовами.

Належить до наступних громадських і державних об’єднань: Член Асоціації Учасників Європейської Програми “TACIS” PI. Член – спілки екскурсоводів Львівської Асоціації Розвитку Туризму; Представник Ради з Туризму Карпатського Регіону у Львівській області; Член Колегії культури і туризму Львівської Облдержадміністрації; Голова екзаменаційної комісії курсу екскурсоводів при ЛАРТ; Член-засновник ГО Асоціація Гірських Провідників “Ровінь”; Голова державної екзаменаційної комісії Львівського Інституту Економіки і Туризму; Консультант Програми “Громадські зв’язки” USAID; Член Комітету з розвитку туризму, готельної та ресторанної справи при Львівській Торгово-Промисловій Палаті; Член Комітету з доступності міського середовища у м. Львові при Львівській Міській Раді; Член Регіонального Комітету з економічних реформ у Львівській області при Львівській Облдержадміністрації.

Співавтор і консультант десятків туристичних видань: путівників; довідників; практичних рекомендацій; навчальних посібників; науково-популярних альбомів-каталогів; промоційних фільмів тощо.

Андрій Мацелюх особисто прийняв участь в розробці близько 60 проектів з туристичного розвитку та керував реалізацією 18 туристичних проектів в Україні та транскордонному регіоні. За багаторічну роботу в ЛАРТ отримав близько 20 державних нагород за внесок у розвиток культури, туризму та транскордонну співпрацю.