«Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади»

«Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади»

Послуги

Завжди з Вами і для Вас!

Львівську Асоціацію Розвитку Туризму (ЛАРТ) створено 2000 року за підтримки Міністерства Міжнародного Розвитку Великої Британії (DFID) у партнерстві із органами державного самоврядування, туристичними фірмами та організаціями Львівщини.

Сьогодні ЛАРТ – це членська (65 Членів-юридичних осіб) неприбуткова організація, яка представляє та забезпечує партнерство між державним та приватним секторами.

Туристичний консалтинг

Різноманітні інформаційні послуги туристам та мешканцям Львова/області. Здійснюємо пошук для іноземних інвесторів потенційних українських партнерів, з наданням необхідних консалтингових послуг.

Курси фахівців туристичного супроводу

Дочірнє підприємство ЛАРТ Туристично-Інформаційний Центр (ТІЦ) з 2002 року проводить серію щорічних ліцензованих професійних курсів з підготовки екскурсоводів.

Корпоративний та індивідуальний туризм

ЛАРТ надасть сприяння в проведенні високопрофесійних екскурсій по Львову і Львівщині, розробить для вас цікаву програму перебування на Львівщині.

Організація і проведення заходів

ЛАРТ має успішний досвід організації та проведення понад 100 міжнародних семінарів, конференцій, тренінгів, круглих столів.

Розробка і управління проєктами

Розробка міжнародних проектів, національних і регіональних програм з розвитку внутрішнього і в'їзного туризму.

Розвиток туризму

ЛАРТ організує інформаційну, рекламну та видавничу діяльність з питань туризму.

Маркетинг туристичних територій

Розробка маркетингових стратегій і планів для місць туристичного призначення.

Проведення досліджень

ЛАРТ проведе збір та аналіз інформації про стан та проблеми розвитку туризму на Львівщині/транскордонні.

Безбар’єрний доступ

Просування концепції безбар’єрного доступу до культурної та історичної спадщини для маломобільних груп населення та людей з інвалідністю.
Історія та діяльність

Про Нас

Команда Львівської Асоціації Розвитку Туризму (ЛАРТ) складається з виконавчого колективу, незалежних і штатних консультантів, аналітиків ринку, лінгвістів, економістів, екологів, наукових діячів - з числа 65 дійсних і асоційованих членів Асоціації.

За роки своєї діяльності (з 2001 р.) виконавчий колектив ЛАРТ отримав необхідні знання і значний практичний досвід, проте ми також користуємося послугами досвідчених експертів інших перевірених компаній, агентств і організацій для того, щоб створити максимально ефективну команду фахівців для кожного окремого проекту. Ми особисто забезпечуємо проектний менеджмент на стадії написання і втілення туристичних проектів та співпрацюємо з міжнародними програмами і фондами. Для проведення досліджень ми залучаємо локальних експертів. Для створення поліграфічних і он-лайн матеріалів та комунікацій ми працюємо з професійними авторами текстів, дизайнерами, видавництвами з необхідним досвідом роботи у сфері туризму і суміжних областей. Також завдяки унікальній базі контактів Асоціація користується послугами місцевих консультантів з України і Польщі для загальної обізнаності і детального розуміння актуальних питань з розвитку туризму. У нашій базі даних більше 700 ліцензованих професіоналів туристичного супроводу, які готові організувати туристичні екскурсії у Львові, а також в Україні.

newbiznet

pbu2020

UtkLOD

lviv.tic

lotprzemysl

loda

Логотип_Львова

lcci

icci

naiu

bbu.org.ua

dostupno

aisrael

gcs.org.ua

dialog

Курси гідів

Ліцензований курс Львівської Асоціації Розвитку Туризму

Ліцензований курс Львівської Асоціації Розвитку Туризму

Ви закохані у Львів? Ви мрієте об’єднати хобі і хочете підкорити професію, яка дозволить багато подорожувати і додатково заробляти? Вам набридло сидіти в офісі, або в дома. Ви бажаєте спілкуватися із туристами та постійно бувати в цікавих місцях? Станьте екскурсоводом!

Основні теми екскурсій:

“Пішохідна екскурсія - старе місто”, “Оглядова автобусна екскурсія”, “Оперний театр”, “Личаківський цвинтар”.

У зв'язку із війною, курси екскурсоводів призупинені, відновимо навчальний процес та набір на новий курс після перемоги!

Хронологія проектів

Проєкти

HOVERLA / проєкт USAID в Україні

2023-06 – 2022-12

Транскордонний туризм

2021-01 – 2020-01

Збереження культурних пам'яток

2020-01 – 2018-01

Видання

Львів доступний для всіх

Путівник Львів доступний для всіх

Посібник Як займатися доступним туризмом

Збір інформації для ЛАРТ_проект Accessible

Дізнайтеся більше інформації

Напишіть нам

Ми з радістю допоможемо Вам із будь-яким запитанням, яке у Вас може виникнути.